Воскресенье, 16.12.2018, 18:49

НВК №2 імені В.А.Лазаряна

« 1 2 ... 9 10 11 12 13 ... 18 19 »

З Новим 2018 роком представники влади, які є нашими випускниками, вітають рідну школу: Проценко Максим Григорович (голова райдержадміністрації) та Мандрич Світлана Миколаївна (керівник апарату райдержадміністрації).

Просмотров: 64 | Добавил: admin | Дата: 29.12.2017 | Комментарии (0)

Депутат  Залунін привітав дітей з Новим роком та вручив подарунки.

Просмотров: 63 | Добавил: admin | Дата: 22.12.2017 | Комментарии (0)

Забілів снігами гай –
Їде святий Миколай!
Коло нього на крилятах
Синьоокі янголята.
Хоч надворі зимний час,
Не забув святий про нас,
В кожнім мешканці дитинці
Гарні має він гостинці.

... Читать дальше »
Просмотров: 67 | Добавил: ole4kaboyko | Дата: 20.12.2017 | Комментарии (0)

19 грудня наш клас святкував день Святого Миколая. Кожному учневі Святий Миколай вручив солодкий подарунок. Але ж і учні не залишились байдужими до долі людей, які потребують допомоги. Напередодні свята провели акцію “Дорогою милосердя”. Учнями класу було зібрано і передано до благодійної організації ”Червоний хрест”  продукти харчування: макаронні вироби, крупи, борошно, цукор, чай, каву, овочі та фрукти. Закликаємо всіх бути милосердними та чуйними.

... Читать дальше »

Просмотров: 96 | Добавил: admin | Дата: 19.12.2017 | Комментарии (0)

Учні 10-А та 10-Б класів з класними керівниками, побували на дні відкритих дверей у Оріхівському районному суді. Діти продивилися архів, де збері-гаються всі розглянуті справи та навіть прогортати сторінки вироків, що були написані в 1944 році від руки. Цікаво було поспілкуватись з працівниками суду та дізнатись про привілеї цієї професії. Також учні побували у залі судових засідань, посиділи у суддівському кріслі і сфотографувались в мантії. На згадку, працівники суду подарували Державну Конституцію України. Екскурсія була надзвичайно цікавою та корисною, бо вона показала роботу в юридичній сфері, адже незабаром треба робити вибір майбутньої професії.
... Читать дальше »
Просмотров: 69 | Добавил: ole4kaboyko | Дата: 16.12.2017 | Комментарии (0)

14 грудня у 3-Б класі пройшов відкритий урок математики. Це був не звичайний урок, а урок-конференція. Кожен з дітей відчув себе вченим-біологом, екологом, істориком, журналістом. Учні вчились не тільки додавати та віднімати трицифрові числа, а й дізналися багато цікавого про життя тварин виду ведмежих. Жодна дитина не залишилась байдужою до їх долі, і кожен із діте ... Читать дальше »

Просмотров: 73 | Добавил: admin | Дата: 14.12.2017 | Комментарии (0)

До тижня правознавства , 8 грудня, в 10-А класі відбулось моделювання Ради Європейського Союзу. Учні спробували себе у ролі міністрів країн ЄС та на практиці взяли участь у процесі прийняття рішень Радою ЄС. На пленарному засіданні політичні групи відстоювали свої позиції, виступали з промовами, і голосували щодо санкційного режиму проти РФ. І найголовніше, така ділова гра, навчила учнів правильно аналізувати політичні новини та приходити до остаточного спільного рішення — компромісу.
... Читать дальше »
Просмотров: 148 | Добавил: ole4kaboyko | Дата: 09.12.2017 | Комментарии (0)

Всім відомо , що у зоні АТО воюють оріхівські хлопці, і наше завдання надавати їм підтримку з тилу. Тому, 5 грудня до дня Збройних сил України, учні та вчителі, КЗ “Оріхівський НВК№2 імені академіка В.А.Лазаряна”, принесли свої привітання для воїнів. У пункт збору діти приносили багато консервації ( як солодкої, так і солоної), лимони і яблука, імбир, цукерки і печево, каву і чай. Велике враження справила газета 3-Б класу та всі дитячі малюнки. Всі зібрані дарунки були передані волонтерам “Оріхів армії”, які вже відвезли всесолдатам.
В ... Читать дальше »
Просмотров: 134 | Добавил: ole4kaboyko | Дата: 05.12.2017 | Комментарии (0)

Традиційно у Всесвітній день боротьби зі СНІДом юні волонтери Оріхівщини беруть участь у конкурсі «Обери життя», щодо пропаганди здорового способу життя серед учнівської молоді.
Нашу школу гідно представила команда «Позитив», у складі: Ольга Ілієнко, Дарина Качан, Анастасія Максименко, Єлизавета Федоренко, Лілія Телегуз, Анна Лахнова, Аліна Волік.
Дівчата зайняли ІІ місце у Оріхівській громаді та перемогли у номінаціях : «Візитна картка команди» і «Конкурс плакатів». Учасники конкурсу відзначили цінність набутого під час досвіду, к ... Читать дальше »
Просмотров: 72 | Добавил: ole4kaboyko | Дата: 03.12.2017 | Комментарии (0)

30 листопада в нашій школі відбувся обласний науково-практичний семінар керівників закладів освіти  за участю науково – педагогічних працівників кафедри андрагогіки КЗ « ЗОІППО» ЗОР з теми: «Ефективні методи формування професійної компетентності педагога» (наказ Запорізького департаменту освіти і науки № 0864 від 29.11.2016 року)

Фото    Видео    ... Читать дальше »