Пятница, 19.04.2024, 23:04

« 1 2 3 4 5 6 ... 81 82 »
Цікавим та змістовним був урок математики у 3-А класі.(Вчитель Кічова О.Я.) На уроці діти відпрацьовували вміння множити та ділити круглі числа на одноцифрові та складати за коротким записом та розв'язувати задачі. Під час виконання ігрових завдань "Знайди помилку", "Заповни віконечка" діти показували вміння обчислювати приклади, розмірковувати, доводити свою думку. На уроці використовувала інтерактивні засоби навчання: презентацію, інтерактивну дошку.
Просмотров: 39 | Добавил: yano4kakononenko | Дата: 02.03.2023 | Комментарии (0)

Інтерактивним ,цікавим , корисним та сучасним пройшов урок математики у 2-А класі .( вч.Перевєдєнцева В.В.)
Темауроку: Складання та розв‘язування задач на 3 дії. Порівняння виразів.
Вчителька зуміла розкрити тему та досягти її мети в ігровій формі з використанням інтерактивних завдань, що надзвичайно сподобалося дітям . Вони були активними учасниками уроку та з задоволенням виконували завдання Равлика, брали участь у математичних Перегонах , розв‘язували задачі від Мудрої Сови.Діти самостійно складали задачі ,творчо працювали над схемами та коротким записом , порівнювали вирази .На уроці учні показали реальні знання та прагнення до навчання.)
... Читать дальше »
Просмотров: 46 | Добавил: yano4kakononenko | Дата: 02.03.2023 | Комментарии (0)

Біологія і екологія, 10-А
Тема. Моногенне та полігенне успадкування ознак у людини.
Учні на уроці ознайомилися з особливостями успадкування ознак у людини, формували вміння складати родоводи, розв'язували генетичні задачі. Під час розв'язування задач досліджувалися ознаки, на які найчастіше ми звертаємо увагу (колір очей, групи крові, хвороби тощо).
Просмотров: 39 | Добавил: yano4kakononenko | Дата: 01.03.2023 | Комментарии (0)

Урок математики в 5-му класі , по темі: "Додавання і віднімання дробів з однаковими знаменниками". (Вчитель Лепетченко В.Ю.). Цікавий і продуктивний урок, де учні застосували правила додавання і віднімання дробів з однаковими знаменниками, відпрацювали і вдосконалили навички розв'язування завдань, що передбачають виконання цих дій. Вчитель пояснював матеріал використовуючи конструктор Lego. А використання віртуальної дошки, дало змогу дітям записувати розв'язок самостійно ніби під час звичайного уроку. Діти із захопленням працювали, розширюючи свій кругозір вдало підібраними задачами.
... Читать дальше »
Просмотров: 51 | Добавил: yano4kakononenko | Дата: 01.03.2023 | Комментарии (0)

Екологічні проблеми хвилюють людство дуже давно. На уроці англійської мови" Проблеми довкілля.Як захистити навколишнє середовище? Активізація лексичного матеріалу " 9аб класи розв'язували екологічні проблеми та знаходили шляхи їх подолання. Виконали різноманітні вправи на формування лексичного матеріалу на платформі Lino, Wardwall, працювали в групах. Також підняли питання найбільшої проблеми для нашої країни- війни, руйнування нашої країни. Згадали наше рідненьке місто та поділилися спогадами як берегли та піклувалися про нашу школу, шкільне подвір'я, річку. Тож, бережіть природу, піклуйтеся про місце, де ви живите- до такого висновку дійшли учні на уроці вчителя англійської мови Сливко І.А.
... Читать дальше »
Просмотров: 44 | Добавил: yano4kakononenko | Дата: 28.02.2023 | Комментарии (0)

Підсумковий урок з теми " Інтеграл і його застосування", 11 клас , вчитель Плєтнікова Л.М.
Відзнається високий професіоналізм вчителя, розуміння учнями теми, вмінням учнів застосовувати інтеграл.
Просмотров: 41 | Добавил: yano4kakononenko | Дата: 28.02.2023 | Комментарии (0)

Захищати треба Батьківщину на далеких підступах, а не на власній землі- так вважав Данило Галицький- прадід української самостійності, який займає гідне місце в пантеоні української слави. Будучи королем Руським, він створював систему європейської безпеки, вважав не допустимим йти азіатським поступом, а тримати слід європейський вектор розвитку держави. Учні 7-А,Б кл розкрили та обговорили проблемні питання уроку історії України « Роль постаті в історії. Політичний портрет Данила Галицького»( вчитель Заїченко Н.Д.)

Просмотров: 59 | Добавил: yano4kakononenko | Дата: 27.02.2023 | Комментарии (0)

Здорова дитина - запорука здорової нації України. Саме це є наскрізною лінією уроків з фізкультури вчителя Лепетченко В.В.
Тема уроку:"Загальнорозвиваючи вправи на місці, вправи на розвиток гнучкості. Повторення правил гри у волейбол". Урок 7 кл.
Просмотров: 44 | Добавил: yano4kakononenko | Дата: 27.02.2023 | Комментарии (0)

Інноваційний, високопродуктивний урок у 9-А, Б класах з теми « Системи двох рівнянь з двома змінними як математична модель прикладної задачі» провів В.Ю. Лепетченко. Використання інтерактивної дошки в режимі реального часу, розв‘язок задач, які базувалися на необхідних в житті прикладах. Вразила і ділова атмосфера уроку.
Просмотров: 45 | Добавил: yano4kakononenko | Дата: 27.02.2023 | Комментарии (0)

Слово директора. Дорога моя шкільна родина! Рік, як ми розкидані по світу. Дистанційні технології навчання, перебої з електропостачанням. Страждає школа, рідний Оріхів. Втрачаємо Героїв, які полягли на фронті. Молимося за наших воїнів, безмежно вдячні їм за захист свободи і нашої державності. Рік повномасштабної війни - рік незламності Українського народу, рік боротьби добра зі злом! 9 років спротиву російським окупантам. Але добро завжди перемагає, а зло буде покаране! Україна робить для цього все можливе й неможливе, адже весь цивілізований світ на нашому боці.
Вічна пам’ять і слава Героям, які полягли за вільну й незалежну Україну. Слава Україні
... Читать дальше »
Просмотров: 43 | Добавил: yano4kakononenko | Дата: 24.02.2023 | Комментарии (0)

«  Апрель 2024  »