Вторник, 19.03.2024, 12:45

Зв'язки з правоохоронцями

Інформація

про діяльність установ, до яких можна звернутись у разі порушень правопорядку, проявів насильства, жорстокої поведінки.

З метою своєчасного попередження надзвичайних подій пов’язаних із травмуванням дітей, недопущення проявів конфліктів із насиллям у шкільному середовищі прошу Вас розмістити на веб-сайтах та інформаційних стендах загальноосвітніх навчальних закладів розташованих на території Оріхівського району наступну інформацію:

1. Співробітник підрозділу ювенальної превенції Оріхівського ВП Пологівського ВП ГУНП в Запорізькій області:
    • інспектор з ювенальної превенції сектору превенції Оріхівського ВП Пологівського ВП ГУНП в Запорізькій області старший лейтенант поліції Царегородцева Юлія Вікторівна
  2. Адреса розміщення службового кабінету: м. Оріхів, вул. Шевченко, 12, каб. № 24.
  3. Адреса служби у справах дітей Оріхівської районної державної адміністрації Запорізької області: м. Оріхів, вул. Покровська, 58, тел. (06141) 4-37-73.
  4. Адреса центру соціальної служби для сім`ї, дітей та молоді Оріхівської районної державної адміністрації Запорізької області: м. Оріхів, вул. Покровська, 58, тел. (06141) 4-41-90.
  5. Список співробітників Оріхівського ВП Пологівського ВП ГУНП в Запорізькій області, які закріплені за навчальними закладами розташованими на території Оріхівського району:

Назва навчального закладу

Відповідальна особа

Посада працівника, який здійснює контроль

П.І.П.

КЗ «Малотокмачанська ЗОШ І-ІІІ ст.»

Старший дільничний офіцер поліції

Бережко С.С.

КЗ «Мирненська ЗОШ І-ІІІ ст. імені воїна-інтернаціоналіста С.Падалки»

Загуменна К.В.

КЗ «Нестерянська СРЗОШ І-ІІІ ст.»

Загуменна К.В.

КЗ «Таврійська ЗОШ І-ІІІ ст.»

Руденко С.А.

Оріхівська гімназія № 1 «Сузір’я»

Оріхівський НВК № 2 імені академіка В.А.Лазаряна

Царегородцева Ю.В.

КЗ «Новоданилівська ЗОШ І-ІІ ст.»

Старший дільничний офіцер поліції

Бережко С.С.

КЗ «Новопавлівська ЗОШ І-ІІ ст.»

Заступник начальника сектору

Урбанович П.В.

КЗ «Оріхівська ЗОШ І-ІІ ст. № 3»

Царегородцева Ю.В.

КЗ «Оріхівська ЗОШ І-ІІ ст. № 5»

Інспекторз ювенальної превенції

Царегородцева Ю.В.

КЗ «Таврійська ЗОШ І-ІІ ст.»

Руденко С.А.

КЗ «Юрківський НВК «Школа І-ІІ ст.-дитсадок»»

Руденко С.А.

Начальник Оріхівського ВП Пологівського ВП ГУНП в Запорізькій області підполковник поліції А.О.Мормуль

1. Співробітники сектору кримінальної міліції у справах дітей Оріхівського РВ ГУМВС України в Запорізькій області:
    • начальник СКМСД Оріхівського РВ ГУМВС України в Запорізькій області капітан міліції Залєвський Володимир Володимирович;
    • старший оперуповноважений СКМСД Оріхівського РВ ГУМВС України в Запорізькій області старший лейтенант міліції Царегородцев Станіслав Ігорович;
    • оперуповноважений СКМСД Оріхівського РВ ГУМВС України в Запорізькій області старший лейтенант міліції Пащенко Юлія Вікторівна.
  1. Адреса розміщення службового кабінету: м. Оріхів, вул. Шевченко, 12, каб. № 12.
  2. Електронні адреси:
  • Оріхівський РВ ГУМВС України в Запорізькій області: orexdch@mail.ru
  1. Адреса служби у справах дітей Оріхівської районної державної адміністрації Запорізької області: м. Оріхів, вул. Ленінградських Курсантів, 58, тел. (06141) 4-37-73.
  2. Адреса центру соціальної служби для сім`ї, дітей та молоді Оріхівської районної державної адміністрації Запорізької області: м. Оріхів, вул. Ленінградських Курсантів, 58, тел. (06141) 4-41-90.

Працівник Оріхівського РВ ГУМВС України в Запорізькій області, який здійснює контроль за Оріхівським НВК№2 ім.академіка В.Лазаряна: старший  о/у СКМСД Царегородцев Станіслав Ігоревич

«  Март 2024  »