Суббота, 20.04.2024, 07:48

Главная » 2022 » Январь » 28 » Слово директора!
Слово директора!
Слово директора. Шановні батьки та хто їх заміняє!

З 31 січня 2022 року освітній процес в закладі здійснюватиметься за дистанційними технологіями на такий термін: для 1-4 класів - на один тиждень з можливим продовженням ще на один тиждень, а для 5-11 класів- на два тижні з можливим продовженням ще до двох тижнів. Це вимушений захід, який запроваджений з метою призупинення ланцюжка захворювань на ковід серед дітей та персоналу школи. Нагадую Вам, що уроки можуть відбуватися як в он-лайні (синхронно, найчастіше з використанням платформи ZOOM, Meet, тестів або інших ресурсів, але у режимі реального часу) так і офлайні (асинхронно, тобто через розміщення відеороликів, відеоінструкцій, презентацій та завдань на платформі класрум, де учень може опрацювати урок у зручний для нього час). Бажано виконувати завдання в той же день з метою уникнення перевантаження дитини. Зазначу, що вчителі мають педагогічну автономію, та пріоритет буде надано онлайн-урокам.
Прохання до Вас, шановні батьки, допомогти вчителям максимально ефективно організувати освітній процес в таких умовах. Необхідно передбачити для своєї дитини робоче місце, обладнане інтернетом. У кого двоє й більше дітей і немає можливості розташувати робочі місця дітей у різних кімнатах - скористайтесь навушниками.
Не варто нехтувати режимом дня. Уроки розпочинатимуться о 8.00, а в зумі - о 9.00. Заняття будуть тривати відповідно до розкладу дзвінків, однак 45-хвинних (відповідно 35- чи 40-) уроків перед комп’ютером не буде. Усі вчителі на 8.00 вже заповнять свої сторінки, або вкажуть посилання на ZOOM чи Meet зустрічі.
Доречно нагадати про дотримання правил АКАДЕМІЧНОЇ ДОБРОЧЕСНОСТІ. Самостійна робота , сформовані навички учня - це дуже важливо!

Візьміть до уваги комунікацію :
1.Ваш зв’язок з класним керівником. У разі хвороби дитини або неможливості долучитися до дистанційного навчання дайте про це знати.
2. Дистанційка здійснюється в межах робочого часу, тому кращий зв’язок - з 08.00 до 17.00.
3. Якщо відсутній зв'язок, Ви можете звернутися на електронну адресу: nvk2.lazaryan@gmail.com для реагування.
Дотримуйтеся правил етикету он-лайн уроків, щоб сторонні звуки не заважали. Прослідкуйте за об’єктивом камери. Обговорюйте уроки з дітьми. Надсилаючи фото письмових робіт, зверніть увагу на якість фото та можливість прочитати файл, надісланий учителю. Звертайте увагу на час надсилання робіт. Це теж важлива складова як академічної доброчесності, так і етики спілкування. Використовуйте усі можливості для підтримки своїх дітей, даруйте їм свої посмішки і тоді позитивне відбудеться, негативне щезне.
Маємо надію на нашу співпрацю. Бережіть себе і своїх рідних.
З повагою : Директор « НВК#2 їм.В.А.Лазаряна» Н.Д.Заїченко .
Просмотров: 158 | Добавил: yano4kakononenko | Рейтинг: 0.0/0
«  Январь 2022  »