Вторник, 23.04.2024, 19:41

Главная » 2020 » Февраль » 6 » Відкритий урок з фізики
Відкритий урок з фізики

В рамках атестаційного періоду члени атестаційної комісії відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Оріхівської міської ради, члени міського методичного об’єднання вчителів фізики відвідали відкритий урок в 9 класі комунального закладу «Оріхівський навчально-виховний комплекс № 2 імені В.А. Лазаряна» Оріхівської міської ради з теми: «Йонізаційна дія радіоактивного випромінювання. Дозиметри».
Урок проводила Ткаченко Валерія Юріївна, вчитель фізики, яка має кваліфікаційну категорію «спеціаліст».
Метою уроку було сформувати знання учнів про Йонізаційну дію радіації, величини, що її вимірюють, про природний радіаційний фон, дозиметри як фізичні прилади. Під час уроку учні повинні були усвідомити вплив радіоактивного випромінювання на організм; знати означення величин, що характеризують Йонізуюче випромінювання, наводити формули для їх обчислення та одиниці вимірювання; знати джерела радіаційного фону; ознайомитись із побутовим дозиметром як приладом для вимірювання доз Йонізуючого випромінювання.
Попередньо учні, разом з вчителем, за допомогою дозиметра здійснили моніторинг радіаційного фону будівель нашого міста, зафіксували дані та нанесли на карту Своєю дослідницькою діяльністю учні з’ясували, що всі будівлі нашого міста не перевищують норму радіаційного фону.
Просмотров: 304 | Добавил: ole4kaboyko | Рейтинг: 0.0/0
«  Февраль 2020  »