Пятница, 29.03.2024, 08:07

Главная » Статьи » Методическая работа

Сортировать по: Дате · Названию · Рейтингу · Комментариям · Просмотрам
Методическая работа | Просмотров: 46 | Добавил: vitaliy | Дата: 12.07.2023 | Комментарии (0)

Матеріали VII Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти – 2016»

Номінація: «Інноваційні форми розвитку професійної компетентності педагогічних працівників у закладах освіти».

Тема інноваційної розробки:

«Інноваційні форми розвитку компетентностей педагога і учня в умовах школи життєтворчості»

Автор інноваційної розробки:

Заїченко Надія Дмитрівна, директор Оріхівського навчально-виховного комплексу №2 імені академіка В.А. Лазаряна Оріхівської районної ради Запорізької області, учитель-методист, член обласної творчої групи директорів закладів освіти при КЗ «ЗОІППО» Запорізької обласної ради

Методическая работа | Просмотров: 420 | Добавил: admin | Дата: 21.11.2017 | Комментарии (0)

Матеріали з виставки "Освіта Запорізького краю - 2013". Тема досвіду: "Управління розвитком особистості педагога і учня в школі сільської місцевості".

Методическая работа | Просмотров: 722 | Добавил: admin | Дата: 12.12.2013 | Комментарии (0)