Вторник, 30.04.2024, 11:33

« 1 2 ... 73 74 75 76 77 ... 81 82 »

Учні 10-А та 10-Б класів з класними керівниками, побували на дні відкритих дверей у Оріхівському районному суді. Діти продивилися архів, де збері-гаються всі розглянуті справи та навіть прогортати сторінки вироків, що були написані в 1944 році від руки. Цікаво було поспілкуватись з працівниками суду та дізнатись про привілеї цієї професії. Також учні побували у залі судових засідань, посиділи у суддівському кріслі і сфотографувались в мантії. На згадку, працівники суду подарували Державну Конституцію України. Екскурсія була надзвичайно цікавою та корисною, бо вона показала роботу в юридичній сфері, адже незабаром треба робити вибір майбутньої професії.
... Читать дальше »
Просмотров: 494 | Добавил: ole4kaboyko | Дата: 16.12.2017 | Комментарии (0)

14 грудня у 3-Б класі пройшов відкритий урок математики. Це був не звичайний урок, а урок-конференція. Кожен з дітей відчув себе вченим-біологом, екологом, істориком, журналістом. Учні вчились не тільки додавати та віднімати трицифрові числа, а й дізналися багато цікавого про життя тварин виду ведмежих. Жодна дитина не залишилась байдужою до їх долі, і кожен із діте ... Читать дальше »

Просмотров: 416 | Добавил: admin | Дата: 14.12.2017 | Комментарии (0)

До тижня правознавства , 8 грудня, в 10-А класі відбулось моделювання Ради Європейського Союзу. Учні спробували себе у ролі міністрів країн ЄС та на практиці взяли участь у процесі прийняття рішень Радою ЄС. На пленарному засіданні політичні групи відстоювали свої позиції, виступали з промовами, і голосували щодо санкційного режиму проти РФ. І найголовніше, така ділова гра, навчила учнів правильно аналізувати політичні новини та приходити до остаточного спільного рішення — компромісу.
... Читать дальше »
Просмотров: 718 | Добавил: ole4kaboyko | Дата: 09.12.2017 | Комментарии (0)

Всім відомо , що у зоні АТО воюють оріхівські хлопці, і наше завдання надавати їм підтримку з тилу. Тому, 5 грудня до дня Збройних сил України, учні та вчителі, КЗ “Оріхівський НВК№2 імені академіка В.А.Лазаряна”, принесли свої привітання для воїнів. У пункт збору діти приносили багато консервації ( як солодкої, так і солоної), лимони і яблука, імбир, цукерки і печево, каву і чай. Велике враження справила газета 3-Б класу та всі дитячі малюнки. Всі зібрані дарунки були передані волонтерам “Оріхів армії”, які вже відвезли всесолдатам.
В ... Читать дальше »
Просмотров: 511 | Добавил: ole4kaboyko | Дата: 05.12.2017 | Комментарии (0)

Традиційно у Всесвітній день боротьби зі СНІДом юні волонтери Оріхівщини беруть участь у конкурсі «Обери життя», щодо пропаганди здорового способу життя серед учнівської молоді.
Нашу школу гідно представила команда «Позитив», у складі: Ольга Ілієнко, Дарина Качан, Анастасія Максименко, Єлизавета Федоренко, Лілія Телегуз, Анна Лахнова, Аліна Волік.
Дівчата зайняли ІІ місце у Оріхівській громаді та перемогли у номінаціях : «Візитна картка команди» і «Конкурс плакатів». Учасники конкурсу відзначили цінність набутого під час досвіду, к ... Читать дальше »
Просмотров: 359 | Добавил: ole4kaboyko | Дата: 03.12.2017 | Комментарии (0)

30 листопада в нашій школі відбувся обласний науково-практичний семінар керівників закладів освіти  за участю науково – педагогічних працівників кафедри андрагогіки КЗ « ЗОІППО» ЗОР з теми: «Ефективні методи формування професійної компетентності педагога» (наказ Запорізького департаменту освіти і науки № 0864 від 29.11.2016 року)

Фото    Видео    ... Читать дальше »

Просмотров: 498 | Добавил: admin | Дата: 30.11.2017 | Комментарии (0)

У середу, 22 листопада, для вихованців групи продовженого дня, учні 4- А класу провели виховний захід "Правила дорожні знай - випадків нещасних уникай". В цікавій ігровій формі діти повторили правила дорожнього руху, закріпили вміння правильно переходити дорогу, розрізняти сигнали світлофору і дорожні знаки.
... Читать дальше »
Просмотров: 517 | Добавил: olena_boyko2017 | Дата: 23.11.2017 | Комментарии (0)

Наш выпускник Тарабан Игорь Анатольевич (в центре), а ныне доктор медицинских наук, профессор, хирург высшей квалификационной категории. По правую руку от него Афксендиос Калангос — кардиохирург, профессор сердечно-сосудистого центра (Женева), директор кардиохирургического центра Митера Госпиталя, Афины, Президент Фонда Калангос. По левую - подающая большие надежды студентка Игоря Анатольевича.

Мировая слава настигает наших выпускников!

Просмотров: 539 | Добавил: admin | Дата: 18.11.2017 | Комментарии (0)

16 листопад а у 3б клас завітав депутат Артем Залунін. Він подарував в цей клас телевізор. Це клас інклюзивної освіти, також в ньому навчаються діти з притулку . Тепер в ньому є оновлені парти і телевізор. Дякуємо за допомогу.
Просмотров: 483 | Добавил: admin | Дата: 16.11.2017 | Комментарии (0)

«  Апрель 2024  »