Воскресенье, 16.12.2018, 18:55

МО гуманітарного циклу

Новини МО гуманітарного циклу

Звіт

про роботу методичного об’єднання вчителів гуманітарного циклу над проблемною темою:

«Використання інноваційних технологій – шлях до вдосконалення компетентнісного підходу до навчання в умовах школи життєтворчості»

за 2016-2017 н. р.

Звіт гуманітарного циклу 2016-2017

Бінарний урок з бібліотекарем " Подорож у країну словників" ( вчитель української мови та літератури Дондик А.М. та бібліотекар Дуб'яга Г.В.)

Відкритий урок в 6-А класі з теми" Морфологія. Загальна характеристика частин мови"  ( вчитель української мови та літератури Дондик А.М.)

Відкритий урок з англійської мови в 4-А класі з теми " Ми- детективи. Дім. Кімната." (вчитель англійської мови Сливко І.А.)

10 февраля в актовом зале нашей школе состоялся литературный праздник, посвященный 180 годовщине со дня гибели А. С Пушкина (для учащихся 5-10 классов) вчителі російської мови та зарубіжної літератури Зінченко В.Д. та Петрова Д.П.

"Сказка о рыбаке и рыбке" 5-Б класс                                    " Барышня-крестьянка" 7-Бкласс

Бал, Н.Н.Гончарова и А.С.Пушкин 7-А класс                              А.С.Пушкин и Дантес.Дуэль. 7-А класс

Мовний табір ( вчителі іноземної мови  Федоренко А.І.,Коваленко Ю.Ю., Сливко І.А., )

Казка "Теремок" англійською мовою 4-Б клас (вчитель Сливко І.А.)

Урок з зарубіжної літератури в 9-А класі : « Рандеву з письменниками, поетами та літературними героями.»  (Юкальчук М.О.)

Звіт

про роботу методичного об’єднання вчителів гуманітарного циклу над проблемною темою:

за 2017-2018 н. р.

Фотозвіт предметного тижня вчителів суспільно-гуманітарного циклу " У твоїй мові - твоє Я"

Урок-конференція з англійської мови « Усний журнал. Ми подорожуємо.» Учні 7-8 класів ( вчителі Федоренко А.І., Коваленко Ю.Ю.)

Зарубіжна література та німецька мова « Подорож Німеччиною» 9-АБ класи (вчителі Юкальчук М.О., Костенко К.К.)

Українська література та зарубіжна література « Так ніхто не кохав» 7 класи ( вчителі Дондик А.М., Петрова Д.П.)

Виховний захід « Подорож містами України. Київ- Львів - Полтава.» ( вчителі Сливко І.А., Ковальчук Л.О., Зінченко В.Д.) 8-А, 10-АБ, 11-Б класи

«  Декабрь 2018  »