Вторник, 19.03.2024, 07:23

МО гуманітарного циклу

Новини МО гуманітарного циклу

Звіт МО вчителів суспільно-гуманітарних наук за 2022-2023н.р.

Предметний тиждень вчителів суспільно-гуманітарних наук  в рамках методичної декади

« Інноваційний урок у системі освітнього простору: наскрізні змістові лінії» Розвиток наскрізної лінії- Збереження життя людини. Екологічна безпека.  ( 20.02.23-24.02.23)

Підсумки предметного тижня ( відеоролик)

Переможці ХХІІІ Міжнародного  конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Онлайн-олімпіада « На урок» з англійської мови Зима -2023

Онлайн-олімпіада « На урок» з англійської мови Осінь -2022

В Інституті модернізації змісту освіти підготовлено ресурс «Навчально-методична скарбниця. НУШ 5-6 класи» – Інститут модернізації змісту освіти

Рекомендації щодо оцінювання навчальних досягнень учнів 5-6 класів, які здобувають освіту відповідно до нового Державного стандарту базової середньої освіти.

Підсумки роботи над науково-методичною темою школи « Впровадження інноваційних технологій – шлях до формування предметних компетентностей в умовах школи життєтворчості»

Звіт роботи методичного об'єднання вчителів суспільно-гуманітарного циклу 2021-2022 н.р.

Результати онлайн-олімпіади з англійської мови « На урок» Зима – 2022

Результати конкурсу з англійської мови " Грінвіч-2021"

Результати онлайн-олімпіади « На урок» Осінь – 2021

Звіт роботи методичного об’єднання вчителів  суспільно-гуманітарного циклу  2020-2021н.р.

План роботи методичного об'єднання вчителів гуманітарного циклу.

Звіт гуманітарного циклу 2019-2020 н.р.

про роботу методичного об’єднання вчителів гуманітарного циклу над проблемною темою:

«Використання інноваційних технологій – шлях до вдосконалення компетентнісного підходу до навчання в умовах школи життєтворчості»

Звіт гуманітарного циклу 2018-2019

Фотозвіт предметного тижня вчителів суспільно-гуманітарного циклу « Проблемно-інтегрований підхід до викладання навчальних дисциплін"

Звіт гуманітарного циклу 2017-2018

Фотозвіт предметного тижня вчителів суспільно-гуманітарного циклу " У твоїй мові - твоє Я"

Звіт

про роботу методичного об’єднання вчителів гуманітарного циклу над проблемною темою:

за 2016-2017 н. р.

Звіт гуманітарного циклу 2016-2017

Бінарний урок з бібліотекарем " Подорож у країну словників" ( вчитель української мови та літератури Дондик А.М. та бібліотекар Дуб'яга Г.В.)

Відкритий урок в 6-А класі з теми" Морфологія. Загальна характеристика частин мови"  ( вчитель української мови та літератури Дондик А.М.)

Відкритий урок з англійської мови в 4-А класі з теми " Ми- детективи. Дім. Кімната." (вчитель англійської мови Сливко І.А.)

10 февраля в актовом зале нашей школе состоялся литературный праздник, посвященный 180 годовщине со дня гибели А. С Пушкина (для учащихся 5-10 классов) вчителі російської мови та зарубіжної літератури Зінченко В.Д. та Петрова Д.П.

"Сказка о рыбаке и рыбке" 5-Б класс                                    " Барышня-крестьянка" 7-Бкласс

Бал, Н.Н.Гончарова и А.С.Пушкин 7-А класс                              А.С.Пушкин и Дантес.Дуэль. 7-А класс

Мовний табір ( вчителі іноземної мови  Федоренко А.І.,Коваленко Ю.Ю., Сливко І.А., )

Казка "Теремок" англійською мовою 4-Б клас (вчитель Сливко І.А.)

Урок з зарубіжної літератури в 9-А класі : « Рандеву з письменниками, поетами та літературними героями.»  (Юкальчук М.О.)

«  Март 2024  »