Вторник, 19.03.2024, 17:04

Вчимося жити разом

Ресурсні портали проекту "Вчимося жити разом":

1. Портал превентивної освіти

2. Дитячий фонд «Здоров'я через освіту

3. Слова допомагають

РЕАЛІЗАЦІЯ ПРОЕКТУ " ВЧИМОСЯ ЖИТИ РАЗОМ"

На  початку 2016-2017 н.р. вчителі та учні нашого закладу розпочали спільну діяльність над проектом " Вчимося жити разом". Даний проект стосується розвитку життєвих навичок і надання психологічної та соціальної підтримки дітям, підліткам, які постраждали внаслідок конфлікту в Україні. Проект реалізовуватиметься в двох напрямках: формування у дітей шкільного віку життєвих навичок, що сприятимуть позитивній адаптації та надання їм психологічної допомоги.

В школі вчителями проекту почалося впровадження тренінгової системи викладання на своїх уроках і в позаурочний час. Відбувся  вступний тренінг " Вчимося жити разом". Проведення уроків-тренінгів за цією програмою здійснюється в рамках програми предмету " Основи здоров'я" для 1-4 класів Кічовою О.Я., для 5-9 класів Кірстюк О.С. та на виховних годинах для 10(11) класів класним керівником 10-Б класу Сливко І.А.

Сучасне життя вимагає сучасного погляду,тож наша мета -  досягти успіху у протистоянні негативному соціальному тиску, дати дітям можливість відчути себе самостійними , навчити учнів  приймати рішення і нести за них відповідальність , бути толерантними.

Класний керівник 10-Б класу Сливко І.А.

Вчитель основ здоров'я 5-9 класів Кірстюк О. С.

Вчитель початкових класів Кічова О.Я.

Звіт про проведення тренінгів у 1 - Б  та у 4 - А класах вчителя Кічової О. Я.

Тренінг  4 клас"Як відстояти себе"

Вправа "Вчимося відмовлятися від небажаних пропозицій"

Тренінг "Знайомство зі школою

" Руханка "Правила дорожнього руху"

Тренінг "Моя родина"

Тренінг " Дівчатка й хлопчики"

Вправа "Чий це одяг?"

Тренінг "Вчимося товаришувати"

Руханка

Тренінг "Настрій та почуття"

Вправа "Усмішка"

Тренінг "Вчимося приймати рішення"

Руханка

Тренінг з основ здоров’я «Вчимося жити разом»: з теми «Дружний клас», (вчитель Робота І.О., 3-А клас). Тренуємося працювати у команді «Один за всіх і всі за одного».

Ранкові зустрічі. 2а клас. Урок природознавства. (вчитель Перевєдєнцева В.В.) Проведення ранкових зустрічей з учнями початкових класів є важливою складовою навчально-виховного процесу. Саме під час таких зустрічей діти опановують науку спілкування, розвивають спостережливість та уміння працювати.

«  Март 2024  »