Среда, 23.05.2018, 17:59

МО початкових класів

Новини МО початкових класів

Звіт

про роботу методичного об’єднання вчителів початкових класів над темою:

за 2017-2018 н. р.

З 20 листопада по 1 грудня у початковій школі відбулась методична декада з теми «Інноваційні форми розвитку компетентностей педагога і учня в умовах школи життєтворчості». І кожен день був цікавим, плідним і яскравим.

У понеділок у 2-Б класі був бліц-турнір «Україна- моя Батьківщина», в якому діти позмагались у знаннях рідного краю та України. Переможцями стали: А. Самура, С. Крайова, С. Галчанська.

А, 3-Б взяли участь у вікторині « Хто спритніший, хто впевненіший». Діти показали свої знання у математиці, природознавстві та казках. Перемогу отримали С. Чепурна, С.Костенко, П. Карлова.

У вівторок 2-А разом з 2-Б класом провели виховний захід «Мовне намисто». Учні повторювали усну народну творчість та інсценували казку Колобок, на новий лад. У 1-А класі діти змагались у конкурсі скоромовок « Скоромовлю скоромовку». Переможці конкурсу А. Саніна, П. Бобровицька, В. Ілієнко.

Середа стала днем математичних конкурсів. У 1-А пройшла математична гра «От такі ланцюжки», перемогу в якій здобули М. Тарасова та Д. Сіміохіна. А у 3-Б провели вікторину «Математичні несподіванки». Учні розв’язували математичні ребуси і логічні завдання. Переможцями стали: С.Чепурна, А. Паустовський, Д. Дейнега.

Для вихованців групи продовженого дня, у середу, учні 4- А класу провели виховний захід "Правила дорожні знай - випадків нещасних уникай". В цікавій ігровій формі діти повторили правила дорожнього руху, закріпили вміння правильно переходити дорогу, розрізняти сигнали світлофору і дорожні знаки.

У п’ятницю, учні 1-А класу змагались у брейн-рингу «Розумники і розумниці», і показали свої знання з стихій природи – землі, води і неба.(перемогла М. Вороніна). «Подорож в історію книги» здійснили учні 3-А класу , та дізнались якими були перші книги і як їх друкували. Також, учні інсценізували казку «Зайчикова книга».

Урок - конференція 3-Б клас. ( Бінарний урок математики та природознавства)

Обласний науково-практичний семінар керівників закладів оствіти

“Ефективні методи формування професійної компетентності педагога”

Педагогічні інновації були запропоновані учасникам семінару на уроках-етюдах вчителями початкових класів. А саме:

• Інноваційні педагогічні технології системи розвивального навчання — 1-А клас, навчання грамоти, вчитель Коба Л.В.

• Куррикулярна методика у 2-Б класі - вчитель Кічова О.Я.

• Педагогічна технологія “РОСТОК” - 3-А клас, українська мова, вчитель Робота І.О.

• Застосування інтеграційної моделі — 4-А клас,українська мова (інтеграція з предметом “Я у світі”), вчитель Бойко О.М.

Наші навчальні будні

Підготовка до 1 вересня 2018 року, за стандартами Нової школи.

Пуф-куби - для майбутніх першокласників

Тренінг вчимося товаришувати. Дерево дружби (1-А кл.)

Класна година у 1 -А класі "Чарівні слова" (вчитель Коба Л.В.)

Тренінг - як уникати конфліктів "Давайте жити дружно" (4-А кл.)

На уроці позакласного читання - Цей дивний, дивний світ - підводять підсумки експерти в капелюшках (3-А кл.)

Урок математики у 2-А класі (вчитель Чучко А.В.)

«  Май 2018  »