Пятница, 26.04.2024, 11:39

Главная » 2019 » Декабрь » 18 » Живи! Рости! Процвітай!
Живи! Рости! Процвітай!

«Живи! Рости! Процвітай!». Таке свято з німецькими друзями, владою, депутатами, Миколайчиком і Санта Клаусом пройшло в закладі присвячене підсумкам роботи «GIZ” в Україні і проекту по будівництву спортзалу з переходом до школи. Тепло, любов,вишиті обереги, солодкі сувеніри, Санта Клауса в українському костюмі,дружні оплески подарували керівникам і координаторам проекту, які залишають нас: Бербель Швайгер, Олег Флітер, Євген я Лосєв, Андрій Яндюк. Найкращі номери художньої самодіяльності дарували учні. Гостей вітали : міський голова Сергій Михайлович Герасименко, голова райради Дудніченко Каріна Василівна, депутат Запорізької обласної ради Авраменко Наталія Вікторівна, гості із Запорізької облради, обладміністрації, батьки, діти-переселенці. Школа отримала подарунки: від депутатів міськради- Залуніна Артема Михайловича - футбольні ворота в спортзал, Вискребєнцева Романа Леонідовича - холодильник в нову їдальню, від депутата райради Керничного Олександра Дмитровича - електро марміти з трьома ємностями, від випускника школи, підприємця Купріянова Андрія Миколаєвича - кріплення для волейбола, електро марміти , між корпусний візок, термовідра, від Авраменко Н.В.- медичну шафу, кушетку, ширму, ростомір, баскетбольні кільця з сітками- від підприємця Гринь Едуарда Костянтиновича, електром‘ясорубку з соковижималкою від підприємця Хелемендик Валентини Михайлівни і список цей не закінчений. Попереду - футбольний матч в новому спортзалу і завершальні будівельні роботи підрядною будівельною кампанією «ДІВІКОМ» за дбайливим технаглядом австрійської холдинговою кампанією « Дельта» за фінансуванням «GIZ» та співфінансування міськради.
Просмотров: 267 | Добавил: ole4kaboyko | Рейтинг: 0.0/0
«  Декабрь 2019  »