Воскресенье, 05.05.2024, 21:06

Главная » 2023 » Февраль » 21
МОВА — ДНК НАЦІЇ, ІСТОРІЯ НАРОДУ, ЙОГО КУЛЬТУРА Й СВІТОГЛЯД.
Саме цій темі присвячений був нестандартний урок з української мови у 6-7 кл.( вчитель Петрова Д.П.) « Барви рідного слова». Учні поглинули у світ краси рідної мови. мали можливість працювати в творчих групах, обирати та пояснювати афоризми, підбирати та обирати слова, складати правильно речення, впізнавати українських письменників та їх твори, а також з інтересом проявили себе в інтерактивній грі.
Мова стала нашою зброєю, нашим символом, нашою вірою, нашою силою. Говоріть українською, вивчайте, вдосконалюйте її, любіть усім серцем!
Вираз «Слава Україні!» нині розуміють в усьому світі без перекладу та знають, що на нього відповісти. І ми горді бути українцями!
З Днем рідної мови.
... Читать дальше »
Просмотров: 47 | Добавил: yano4kakononenko | Дата: 21.02.2023 | Комментарии (0)

Урок украінської мови. Кагала Олександр,6 -А КЛАС ( Мерцалова Л.В.)
Тема. Прикметники:загальне значення, морфологічні ознаки, синтаксична роль.
У результаті з'ясували, що без прикметників обійтися неможливо,їх викорисовуємо активно у своєму мовленні. Дібрали прикметники, якою повинна бути наша країна, щоб людина відчувала себе щасливою і безпечною.

... Читать дальше »
Просмотров: 43 | Добавил: yano4kakononenko | Дата: 21.02.2023 | Комментарии (0)

У 9 АБ та 10А класах до Міжнародного дня рідної мови проведені уроки:
Любіть Україну у сні й наяву,
Вишневу свою Україну,
Красу її вічно живу і нову,
І мову її солов'їну.
На уроках учні читали напам'ять поезії про красу і багатство рідної мови ,розгадували ребуси, складали кросворди,висловлювали власні думки про силу рідного слова.Адже у кожному слові рідної мови захована таємнича сила ,що в неповторному поєднанні звуків несе чарівну її мелодію. Мова- дивосвіт,духовна планета на якій живе незліченна кількість слів. І наше завдання знати ,.любити,шанувати рідну мову,піклуватися про неї, берегти її в усій чудовій красі для себе й наступних поколінь !
Вчитель: Синиця В.С.
... Читать дальше »
Просмотров: 44 | Добавил: yano4kakononenko | Дата: 21.02.2023 | Комментарии (0)

Мандрівка у твою мрію розпочинається сьогодні ! Збираємо валізу, вирушаємо, а далі історія пишеться сама. Поєднали античність, середньовіччя і сьогодення. Курс: Азовське море- Чорне- Егейське і Середземне. Держави: Україна, Греція, Італія, Іспанія. Відчули себе колоністами, а не просто переселенцями. Яблуко розбрату стало корисним. Згадали : Маріуполь, о. Зміїний, Фінікію, Трою, Турцію, а також Геракла, Прометея, полк « Азов» і не тільки...Побували у Сицілії, Флоренції та Римі.
Інтегрований урок історії та англійської мови у 6-7 кл « Подорож каравелою Середземномор’ям»( вчителі Заїченко Н.Д., Коваленко Ю.Ю.).
Подорожуйте, захоплюйтеся, піднімайте свої вітрила і йдіть до своєї мрії!
... Читать дальше »
Просмотров: 46 | Добавил: yano4kakononenko | Дата: 21.02.2023 | Комментарии (0)

«  Февраль 2023  »